Bevatten winegums varkenshuid

Zit er varken in winegums?

Winegums krijgen hun consistentie van gelatine, die uit gekookte varkenshuid en kalfsbotten wordt gewonnen. Maar daar proef je niets van.

8 juni 2016

Door het koken van varkenshuid en kalfsbotten wordt gelatine gewonnen, een gelig bindmiddel zonder geur of smaak. Het wordt in winegums verwerkt om de snoepjes kneedbaar te maken.

Gelatine is een afbraakproduct van collageen: een eiwit uit pezen, huid en botten.

Je kunt het vervangen door pectine of agaragar.

Feiten over winegums

? Hoe verder je een winegum uit kunt rekken, hoe meer gelatine er doorgaans in zit. ? In moslimlanden worden winegums verkocht met gelatine op basis van rundvlees. ? Als je vegetariër bent, kun je winegums eten die zijn gemaakt met zetmeel of agaragar, een tropische algensoort. Bronnen: Toms, Ekstra Bladet, Haribo

Er zitten luizen in winegums

In winegums zitten niet alleen varkenshuid en kalfsbotten.

Schildluizen vormen ook een belangrijk bestanddeel van winegums, met name van het beschermende waslaagje.

Lees meer over vieze dingen die door ons eten zitten:

Bekijk ook ...

ONTVANG DE NIEUWSBRIEF VAN WETENSCHAP IN BEELD

Je ontvangt je gratis special, Onze extreme hersenen, als download zodra je je hebt aangemeld voor onze nieuwsbrief.

Ook gelezen

Niet gevonden wat je zocht? Zoek hier: