Op allerlei plekken ter wereld paren padden en kikkers het liefst bij volle maan. Dat ontdekte onderzoeker Rachel Grant van de Britse Open University.
Het verschijnsel is waargenomen in Italië, Engeland en Wales en op Java, en het zit er dik in dat dit bijzondere gedrag voor alle padden en kikkers ter wereld geldt.
Abonnement: In dit nummer kun je onder meer lezen over de wedloop om het aidsvaccin en lichten we een tipje van de sluier op over de auto's van de toekomst.
Abonnement: Download een complete uitgave van Wetenschap in Beeld. Helemaal gratis. Je hoeft alleen maar in te loggen als gebruiker van wibnet.nl.
Lees wat de journalisten Helle en Henrik Stub van Wetenschap in Beeld over het heelal te melden hebben.
Verdiep je in de grootste gebeurtenissen van de 2. Wereldoorlog.