12.12.2011.
De rivier de Mekong bevat onbekende en bedreigde soorten, en het gebied kan nu onderzocht worden. Bekijk enkele nieuwe soorten.
WiB nr. 7/2008 s. 36-43.
Kikkers zijn zo snel aan het uitsterven dat er sprake lijkt van de grootste uitroeiing sinds de dinosaurussen. Onderzoekers proberen de ontwikkeling nu te keren en hebben 2008 uitgeroepen tot het Jaar van de Kikker.
Abonnement: In dit nummer kun je onder meer lezen over de wedloop om het aidsvaccin en lichten we een tipje van de sluier op over de auto's van de toekomst.
Abonnement: Download een complete uitgave van Wetenschap in Beeld. Helemaal gratis. Je hoeft alleen maar in te loggen als gebruiker van wibnet.nl.
Lees wat de journalisten Helle en Henrik Stub van Wetenschap in Beeld over het heelal te melden hebben.
Verdiep je in de grootste gebeurtenissen van de 2. Wereldoorlog.